AGROTICA 2018 !!!
![](https://www.maxim-kaltsidis.gr/wp-content/uploads/2018/02/IMG_20180203_150214.jpg)
Με απόλυτη επιτυχεία έκλεισε τις πύλες της προχθές, η φετινή AGROTICA.
Χιλιάδες επισκέπτες συνέρρευσαν στο περίβλεπτο περίπτερο της ΜΑΞΙΜ ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ, όπου και θαύμασαν από κοντά, την πληρέστερη γκάμα, αγροτικών ελαστικών & ζαντών.
ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΩΝ ΕΛΑΣΤΙΚΩΝ
Τα νέα της ΜΑΞΙΜ ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ
Με απόλυτη επιτυχεία έκλεισε τις πύλες της προχθές, η φετινή AGROTICA.
Χιλιάδες επισκέπτες συνέρρευσαν στο περίβλεπτο περίπτερο της ΜΑΞΙΜ ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ, όπου και θαύμασαν από κοντά, την πληρέστερη γκάμα, αγροτικών ελαστικών & ζαντών.